Nasi patroni
E!stilo to jedyny na polskim rynku magazyn o profilu ekologicznym traktujący o zdrowym stylu życia, modzie, urodzie, designie, ochronie praw zwierząt, biożywności oraz promujący dokonywanie świadomych wyborów konsumenckich. W e!stilo można znaleźć inspirujące wywiady z gwiazdami, obszerne artykuły ilustrowane wyjątkowymi zdjęciami, informacje z kraju i ze świata, a wszystko to w nurcie eko! Przeczytasz także, jakie gatunki zwierząt potrzebują szczególnej pomocy, aby przetrwać i co nowego szykują organizacje pozarządowe. Strony poświęcone modzie obfitują w zdjęcia nieskórzanego obuwia oraz ubrań sygnowanych znakiem Fair Trade oraz wykonanych z bawełny organicznej, lnu, bambusa... Wszystkie wyselekcjonowane są zgodnie z najnowszymi trendami, bez materiałów pochodzenia zwierzęcego. W e!stilo przeczytasz także, jak urządzić ekologiczny dom i jak posprzątać go bez użycia środków chemicznych, które miejsca warto odwiedzić w wakacje, w jaki sposób spędzić wolny czas. Ponadto: ciekawe recenzje, dzięki którym odnajdziesz wymarzoną książkę dla siebie oraz zapowiedzi filmów, na które warto się wybrać do kina. E!stilo kupisz w salonach sieci: Empik, Kolporter, Ruch, Relay, Inmedio, Organic Farma Zdrowia, Żółty Cesarz i Evergreen.
dlaStudenta.pl to największy w Polce portal internetowy, stworzony dla studentów i absolwentów. Portal jest odwiedzany miesięcznie przez około 1,2 mln użytkowników, generujących ponad 4 mln odsłon. Portal od ponad 12 lat towarzyszy młodym ludziom gromadząc najważniejsze informacje z kraju i świata w działach tematycznych typu: Studia, Praca, Kultura, Stancje, Rozrywka, Informator Miejski i wiele innych.
Portal kampaniespoleczne.pl koncentruje się na dobrym obliczu marketingu i komunikacji społecznej. Publikuje codziennie aktualizowane informacje o reklamach społecznych z Polski i ze świata, o marketingu społecznym, społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), marketingu zaangażowanym społecznie (CRM), prawdziwych public relations, o badaniach, które ujawniają skuteczność (albo nieskuteczność!) w kampaniach społecznych; o kontrowersjach, kreacjach reklamowych, troskliwym dizajnie, najciekawszych projektach zaangażowanych społecznie, narzędziach komunikacji i mediach.
Ulicaekologiczna.pl powstała z myślą o wszystkich, którym bliska jest idea życia w zdrowiu i zgodzie z naturą. Portal jest podzielony na kilka sekcji tematycznych: zdrowie, styl życia, umysł i ciało, design, technologie i zdrowe jedzenie. Przeczytacie tu o alternatywnych źródłach energii, jodze i medytacji, zrównoważonym rozwoju i fair trade, ale też o ekodesignie, pieluszkach wielorazowych, pestkach do chrupania i damskich torebkach z recyklingu. Ulicaekologiczna.pl pokazuje też, że ekologia w wielkim mieście jest możliwa, a swoje życie (i życie innych) można uczynić lepszym, nawet jeśli nie należy się do wielkich organizacji proekologicznych.
Portal EkoNews.com.pl to serwis internetowy poświęcony zagadnieniom ekologii oraz ochrony środowiska naturalnego. Znajdziecie tu wartościowe informacje z zakresu ekologicznych wydarzeń, ekologicznego stylu życia, czyli prowadzenia eko-domu, energetyki, leśnictwa, GMO, odpadów oraz eko-edukacji!